Harmonogram pracy wychowawców
kp.dziedzictwo.org.pl
HARMONOGRAM PRACY WYCHOWAWCÓW W GRUPACH - 2019/2020

GRUPA MYSZKI
Pl. DOMINIKAŃSKI
PONIEDZIAŁEK
7.30 – 10.30 Lucyna
8.30 – 11.00 Sylwia R.
8.45 – 9.00 j. angielski
9.00 – 9.30 zaj. umuzykalniające
10.30 – 16.30 Kasia M.
WTOREK
8.30 – 11.00 Lucyna
8.00 – 11.00 Sylwia R.
11.00 – 16.30 Kasia M.
ŚRODA
7.30 – 12.00 Kasia M.
8.30 – 11.00 Sylwia R.
8.30 – 8.45 religia katolicka
12.00 – 16.00 Lucyna
CZWARTEK
6.30 – 11.30 Lucyna
8.30 – 11.00 Sylwia R.
8.15 – 8.30 j. angielski
11.30-16.30 Kasia M.
PIĄTEK
7.30 – 11.30 Kasia M.
8.30 – 11.00 Sylwia R.
8.30 – 9.00 zaj. plastyczne
11.30 – 15.30 Lucyna

GRUPA ŻABKI
Pl. DOMINIKAŃSKI
PONIEDZIAŁEK
8.00 – 10.30 Weronika
8.30 – 9.00 zaj. umuzykalniające
9.00 – 9.30 j. angielski
10.30 – 15.30 Lucyna
WTOREK
6.30 – 11.00 Weronika
11.00 – 15.30 Lucyna
10.00 – 11.00 zaj. plastyczne
ŚRODA
6.30 – 16.30 Weronika
9.45 – 10.15 j. angielski
13.00 – 13.30 religia katolicka
CZWARTEK
7.30 – 13.00 Ania K.
8.30 – 9.00 j. angielski
13.00 – 15.30 Weronika
PIĄTEK
8.00 – 13.00 Ania Klimosz
13.00 – 16.30 Weronika

GRUPA PSZCZÓŁKI
Pl. DOMINIKAŃSKI
PONIEDZIAŁEK
6.30 – 11.30 Agnieszka
9.30 – 10.00 j. angielski
11.30 – 16.00  Ania K.
11.30 – 12.30 zaj. plastyczne
12.40 – 13.20 religia katolicka
WTOREK
7.30 – 11.30 Ania K.
11.30 – 16.30 Agnieszka
15.30 – 16.15 BASEN
ŚRODA
8.00 – 11.00 Agnieszka
10.15 – 10.45  j. angielski
11.00 – 15.30 Ania K.
CZWARTEK
8.00 – 16.00 Agnieszka
9.00 – 10.00 j. angielski
10.40 – 11.10 zaj. umuzykalniające
PIĄTEK
6.30 – 16.00 Ania K.

GRUPA SŁONECZKA
Ul. POKOJU 5
PONIEDZIAŁEK
7.30 – 15.00 Iwona
10.45 – 11.00 j. angielski
WTOREK
6.30 – 11.30 Iwona
11.30 – 16.30 Kasia P.
ŚRODA
8.00 – 16.00 Iwona
9.00 – 9.15 religia katolicka
CZWARTEK
8.00 – 16.30 Iwona
8.30 – 9.00 zaj. umuzykalniające
10.45 – 11.00 j. angielski
PIĄTEK
8.00 – 15.00 Iwona
8.30 – 9.00 zaj. plastyczne

GRUPA BIEDRONKI
Ul. POKOJU 5
PONIEDZIAŁEK
8.00 – 13.00 Ania
10.15 – 10.45 j. angielski
13.00 – 15.30 Kasia P.
WTOREK
7.30 – 15.00 Ania
9.00 – 10.00 zaj. plastyczne
ŚRODA
8.00 – 11.00 Ania
9.15 – 9.45 religia katolicka
11.00 – 14.00 Kasia P.
14.00 – 16.30 Ania
CZWARTEK
6.30 – 10.00 Ania
9.00 – 9.30 zaj. umuzykalniające
10.15 – 10.45 j. angielski
10.00 -16.00 Kasia P.
PIĄTEK
8.00 – 10.30 Karolina
10.30 – 16.00 Kasia P.

GRUPA SÓWKI
Ul. POKOJU 5
PONIEDZIAŁEK
6.30 – 10.30 Renia
10.30 – 16.00 Kasia K.
WTOREK
8.00 – 12.00 Kasia K.
12.00 -15.30 Renia
12.30 – 13.00 j. angielski
ŚRODA
7.30 – 15.30 Renia
9.45 – 10.15 religia katolicka
8.30 – 9.00 j. angielski
12.10 – 13.10 zaj. plastyczne
CZWARTEK
7.30  – 15.30 Renia
9.30 – 10.00 zaj. umuzykalniające
12.00 – 12.30 j. angielski
PIĄTEK
7.30 – 12.00 Kasia K.
12.00 – 16.30 Renia

GRUPA ŚWIETLIKI
Ul. POKOJU 5
PONIEDZIAŁEK
8.00 – 12.00 Magda
9.00 – 11.00 K.P.wspom.
11.30 – 16.30 Karolina
11.40 – 12.30 religia katolicka
WTOREK
8.00 – 11.30 Karolina
9.00 – 11.30 K.P.wspom.
11.30 – 16.00 Magda
12.00 – 12.30 j. angielski
ŚRODA
6.30 – 8.30  Karolina
9.00 – 11.00 K.P.wspom.
8.30 – 15.00 Magda
9.00 – 9.30 j. angielski
13.10 – 14.10 zaj. plastyczne
CZWARTEK
8.00 – 15.00 Magda
8.00 – 10.00 K.P.wspom.
10.00 – 10.30 zaj. umuzykalniające
12.30 – 13.00 j. angielski
PIĄTEK
6.30 – 10.30 Magda
8.00 – 10.30 K.P.wspom.
10.30 – 15.30 Karolina
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter