Opinie
kp.dziedzictwo.org.pl

Przedszkole godne polecenia!!! Wiem, że dziecko zostawiam w dobrych rękach. Pani Dyrektor i kadra rewelacja. Zawsze mogę liczyć na Panią Sylwie i Panią Renię!!! Zuza uwielbia chodzić do przedszkola. Dziękuję bardzo za wszystko! Mama Zuzki :-) pozdrawiam.
Izabela Kozyra
21 kwietnia 2016

Przedszkole bardzo dobre. Panie są wspaniałe i z pełnym zaangażowaniem podchodzą do potrzeb dziecka. Mój Bartuś z grupy "żuczków" jest szczęśliwy i wesoły gdy idzie do przedszkola. Polecam wszystkim.
Agnieszka Rumel
8 październik 2015

Najlepszy wybór jaki mieliśmy okazję dokonać. Opieka i zaangażowanie Pań jest ogromne. Z czystym sercem polecam wszystkim rodzicom! Dziękujemy za wspaniałe wypełnienie czasu naszemu dziecku!
Magdalena Pietrowska
20 kwietnia 2015

Przedszkole jest super, kadra wspaniała, Panie naprawdę się starają i wciąż wymyślają bardzo kreatywne zajęcia dla dzieci. Nasz syn bardzo lubi tam chodzić i nigdy nie chce wyjść z przedszkola:)
Dorota Cytarzyńska
15 kwietnia 2015

Bardzo fajne i przyjazne przedszkole :) Super pani Dyrektor i bardzo fajne panie i obsługa również;)
Monika Pinkas
4 marzec 2015

Bardzo dobre przedszkole, nam spasowało, grupa "żuczków".
Marzena Iwona Sikora
2 listopad 2014

Witam, od 3 lat córka uczęszcza do przedszkola katolickiego - polecam wszystkim. Po pierwsze świetne Panie, po drugie super opieka i zajęcia w cenie jednej opłaty czesnego, po trzecie pyszne jedzonko - zawsze świeże i urozmaicone - moje dziecko tylko w przedszkolu zjada pastę rybną. Po czwarte w przedszkolu wciąż coś się dzieje. Pomysł z facebookiem SUPER. Pozdrawiam - mama Natalki.
Barbara Musioł-Mironowicz
13 luty 2013

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jest zachwycony. Wspaniała kadra, rewelacyjne podejście do dzieci, dobre jedzenie i ogródek w którym dzieciaczki mogą pobiegać.
Katarzyna Bujok
23 czerwca 2013

Przedszkole naprawdę super, jedna z naszych najlepszych decyzji. Panie z grupy "Żuczków" cudowne - naprawdę podchodzą z sercem, spokojem i mega sympatia do dzieci. Gorąco polecam!!!
Karina Domajer
15 październik 2014

Ja poproszę takie przedszkole z takimi Paniami w Ustroniu!
Iwona Budniok
22 grudzień 2013

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter