Ubezpieczenia
kp.dziedzictwo.org.pl
Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasze przedszkole postanowiło udostępnić możliwość zawierania polis NNW szkolnych w formie indywidualnej.

Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.
https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/40057

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Dedykowany kod  40057 jaki otrzymaliśmy pozwala na zawieranie ubezpieczeń w promocyjnych cena na stronie bezpieczny.pl, a więc:

Myśląc o swoich pociechach warto także pomyśleć o Sobie (składki już od 12zł/mc):
https://bezpieczny.pl/kup-zycie-wlasny-pakiet/40057

lub o swoich rodzicach, gdzie często posiadają ubezpieczenia jako kontynuację ubezpieczeń grupowych na zdecydowanie gorszych warunkach (wiek wstępu do ubezpieczenia 61-80 lat):
https://bezpieczny.pl/ubezpieczenie-na-zycie-61/40057

Wybierając się na urlop warto zadbać o bardzo dobre ubezpieczenie podróżne:
https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-podrozne/40057

lub ubezpieczenie swojego samochodu na wypadek awarii czy wypadku w podróży:
https://bezpieczny.pl/assistance/40057

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Ubezpieczonego.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :
Mariusz Bolik
Tel. 668 840 932
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mariuszbolik.pl