Aktualności
kp.dziedzictwo.org.pl

Drogi Rodzicu!

Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko każdego dnia wstawało i maszerowało chętnie z uśmiechem do przedszkola-dobrze trafiłeś. Serdecznie zapraszamy Cię do wyboru Naszego Katolickiego Przedszkola na ul.Pokoju 5 i Placu Dominikańskim 3.

Zależy nam, by Twoje dziecko czas spędzony z nami zapamiętało jako okres pełen radości i śmiechu a Ty abyś był spokojny o jego rozwój i edukację.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, dla Twojego dziecka gdzie będzie się czuło ważne i kochane. Staramy się, aby tutaj nauczyło się zawierać pierwsze przyjaźnie i budowało pozytywne interakcje z drugim człowiekiem.

W Naszym przedszkolu od wielu lat panuje rodzinna atmosfera oparta na wartościach chrześcijańskich. U nas dzieci czują się jak w domu-kochane, bezpieczne, akceptowane i szczęśliwe.

Jeśli Twoje dziecko ma specjalne potrzeby edukacyjne, zapewnimy mu opiekę wykwalifikowanej kadry i terapię dopasowaną do jego potrzeb oraz wczesne wspomaganie rozwoju.

Nasze przedszkole:
• otwarte jest od 6:00 do 16:30
• przyjmuje dzieci od 2,5 do 6 r.ż.
• ma własna kuchnię, która przygotowuje zbilansowane posiłki również dla alergików
• zapewnia kompleksową opiekę z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej
• ma bogatą ofertę edukacyjną: język angielski, zajęcia umuzykalniające, Plastykę Smyka, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psychologiem
• wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny tj; monitor i tablicę interaktywną, dywan interaktywny, robot Photon oraz usprawniający ogólny rozwój dziecka

Jeśli marzysz o radosnym i szczęśliwym dzieciństwie dla Twojego dziecka, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa jest przyjemnością. Zapraszamy do nas. Rekrutacja 2023/2024

Zapraszamy na indywidualne poznanie Naszego Katolickiego Przedszkola.

Informacje kontaktowe