Aktualności
kp.dziedzictwo.org.pl
Od 7 września 2021 roku w Naszym przedszkolu ruszyły zajęcia dofinansowane przez Unię Europejską pod tytułem "Aktywne przedszkolaki". Dzięki tym zajęciom dzieci mają możliwość korzystać z bardzo wielu atrakcyjnych sprzętów oraz gier. Największą radość sprawił dzieciom Magiczny Dywan oraz tablica interaktywna, która stwarza wiele możliwości oraz rozwija wyobraźnię u Naszych przedszkolaków. Zarówno tych najmłodszych jak i tych najstarszych. Ale to nie tylko zabawki interaktywne sprawiają radość i rozwijają Nasze przedszkolaki, ale również inne atrakcyjne sprzęty takie jak: ścieżka sensoryczna, równoważnia, zestawy lego education, wiele gier oraz materiałów plastycznych, które rozwijają kompetencje oraz kreatywność Naszych wychowanków. Największą satysfakcję powodują uśmiechy na buzi przedszkolaków przed, w trackie i po zajęciach. A to motywuje do dalszych działań.


Aktywne przedszkolaki